Ön Başvuru Formu

Spinning Eğitimi

Spinning Eğitimi Sertifikası

Spinning Eğitimi Sertifikaları

Son günlerin yeni trendi olan spinning, yani spor salonunda ya da ev içinde bisiklet egzersizinin faydaları saymakla bitmez. Öncelikle kalp damar dolaşımınızı ve kalp kaslarınız güçlendirerek kalp krizi riskini azaltır. Daha iyi uyumanızı sağlar, zihninizi uyanık tutar ve yaşam kalitenizi oldukça yükseltir. Diğer pek çok spor dalı gibi enerjinizi yükseltmesi, kilo vermenize yardımcı olması ve vücudunuzu şekillendirmesi de spinning egzersizlerinin diğer artılarıdır. Tandem Akademi olarak spinning eğitimi konusunda tam donanımlı bir hizmet vermekteyiz.

Spinning Antrenmanı Nasıl Olur?

Hem terlemek, hem stres atmak hem de hayatınıza renk katmak için spinning antrenmanlarını mutlaka denemelisiniz. Yaklaşık 40 dakika süren antrenmanlarda deneyimli ve profesyonel hocalarımız size hizmet vermektedir. Son derece enerjik ve yorulmak bilmeyen hocalarımızla size mükemmel bir antrenman keyfi yaşatmaktayız. Öncelikle yavaş başlayan egzersiz giderek hızlanmakta ve özel olarak seçilen müziklerle katılan herkes gaza gelerek mükemmel bir deneyim yaşamaktadır. Tempolu bir şekilde devam ederken arada yapılan ataklar ve tırmanma modundaki egzersizlerle birlikte hem çok yorulacak hem de kendinizden geçeceksiniz. Tandem Akademi olarak antrenman sonunda, unutulmaz bir deneyim yaşamış olarak çıkacağınıza ve kendinizi iyi hissedeceğinize dair güvence verebiliriz.

Mutlaka Denenmesi Gereken Bir Spor

Daha önce hiç spinning yapmadıysanız çok şey kaçırmışsınız demektir. Modern hayatın en büyük düşmanlarından olan stresle baş etmek için mutlaka denemelisiniz. Çok yorulsanız da vücudunuzda ve hayatınızdaki farkları hissedeceksiniz. Spinning konusunda en önemli konu hocanın performansıdır. Tandem Akademi olarak bu konuda iddialıyız ve hocalarımızla çalışmanın size çok şey katacağını bilmekteyiz. Spinning egzersizini hiç yapmadıysanız çok şey kaçırmışsınız demektir. Diğer sporlardan, yürüyüşten sıkıldıysanız ve hayatınıza enerjik bir fark katmak isterseniz tam donanımlı salonlarımızda uzman hocalarımızla yaptığımız antrenmanlara katılmalısınız.


Spinning Eğitimi Nedir?

Tandem Akademi olarak Spinning eğitimini vermekteyiz. Peki, spinning eğitimi nedir? Bu eğitim son zamanlarda oldukça popüler olan müzik eşliğinde ve grup halinde bisiklet egzersizi yapmaktır. Bu eğitimin özel hocası bulunmaktadır. Hocamız tarafından yapılan bu egzersizlerde özellikle vücudun alt bedenini çalıştırmak ve buna ... Devamını Oku
E-BÜLTENE ABONE OL
Kampanyalardan ilk siz haberdar olun!