Ön Başvuru Formu

Emlak Danışmanlığı

Emlak Danışmanlığı Sertifikası

Emlak Danışmanlığı Sertifikaları

İşitme kaybı yaşayan ya da iletişim engeli olan kişilerin, iletişim amacıyla kullandıkları dil; işaret dili olarak biliniyor. 1951 yılında ilk kez Dünya İşitme Engelleri Federasyonu’nda ele alınan bu dilin somut bir dil bilgisi kuralı yok. El ve mimikler aracılığıyla ortaya çıkan bir dil olması sebebiyle dünya çapında bir dil olma özelliği taşıyor. İşaret dili eğitiminde; işitme engelli bireyleri anlıyor, anlatıyor, gündelik yaşamı onlar için çok daha kolay yaşanabilir hale getirmeyi planlıyor aynı zamanda katılımcılarımızın da özel ve kamu sektöründe istihdam özelliğini arttıran bir biçimde meslek edinebilmelerini amaçlıyoruz.

İşaret Dili Eğitimi Nasıl Alınır

Tandem Akademi olarak, 120 saat süren işaret dili eğitimi vermekteyiz. İşaret dili eğitimi, uzaktan eğitim sistemi ve MEB sınavıyla kariyeriniz için önemli bir adım haline geliyor. Tandem Akademi olarak, işaret dili eğitiminde kurumsal kavramları da, öğrencilere uygulamalar ile birlikte veriyoruz. Böylece gündelik işaret dilleri de dahil olmak üzere, sağlık ve finans işaretleri üzerinde de duruyoruz. Tüm bu eğitimler; çeşitli görsel uygulamalarla da destekleniyor.

İşaret Dilini Herkes Öğrenmeli

Son yıllarda rağbet gören işaret dili eğitimi, birçok kurumsal firmanın da personellerinde aradığı bir özellik haline geliyor. İşaret dilini iyi bir şekilde öğrenmek kariyer planında önemli bir özellik olarak yer alıyor. Tandem Akademi, MEB onaylı sertifikası ve uzman eğitim kadrosuna sahip bir kuruluştur.

Lisanslı Sertifika

Bu eğitimle beraber işaret dili eğitmeni olmak ve çeşitli kurum ve kuruluşlarda eğitmen olarak görev almak isteyen kişiler için de etkin bir şekilde hizmet veriyoruz. İşaret dili öğretmek için yalnızca bu dili bilmek yetersizdir. Sertifika sahibi olmanız da gerekiyor. Tandem Akademi olarak, verdiğimiz eğitimin sonunda lisanslı sertifikalar da sunuyoruz.


E-BÜLTENE ABONE OL
Kampanyalardan ilk siz haberdar olun!