Ön Başvuru Formu

Aile Danışmanlığı

Aile Danışmanlığı Sertifikası

Aile Danışmanlığı Sertifikaları

Aile danışmanlığı aile içerisindeki ilişkiler açısından yaşanan problemleri profesyonel bir biçimde çözümlemek için oluşturulmuştur bir kurumdur. Aile danışmanlığı olarak tandem akademi tamamen güvenilir ve eğitimlerini çok iyi üniversitelerde sağlamış uzman arkadaşlarımızla birlikte oluşturabileceğiniz bir platformdur. Bu platform sayesinde hayatınızda yaşadığınız sorunları ve problemleri uzmanlarımız ile birlikte çeşitli yöntemler ile birlikte çözüme kavuşturabilirsiniz. Yaşadığınız aile içi sıkıntıları hem kadın ve erkek arasındaki kişisel ya da insanlarla yaşadığınız sorunları rahat bir şekilde çözmek için en büyük destekçileriniz olmak için hazırız. Sizlerde kendi kişisel problemlerinizde ya da ailevi problemlerinizi çözmek istiyorsanız biz tandem akademi olarak sizlere %100 güven şartlı bir çözüm yolu sunuyoruz.

Problem Belirleme Ve Çözüme Kavuşturma

Tandem ekibi olarak bizler öncelikli olarak problemi belirleyerek ve o problemi çözebileceğimize inanarak işe başlıyoruz. Problem belirleme en asıl iş olduğu için karşılıklı olarak aile içi oluşan sorunlarda ya da kişisel sorunlarda konuşarak birlikte problemi belirliyoruz. Problemi ortadan kaldırmak için bir takım yöntemler belirliyoruz ve bu şekilde öncelikle problemin ya da sorunun kimden kaynaklandığını ve bu kaynağın sebeplerini araştırıyoruz.

Problem Çözümü Ve Sabır

Aile danışmanlığı ilişkiler arasındaki sorunlara hitap ettiği için eşinizin ve sizin incinmiş duygularını ortadan kaldırmak için büyük bir destekçiniziz. Ancak bunun için sabır ilk önemli olgudur. Biz tandem akademi olarak eğitmenlerimiz birçok sertifikalandırma programlarından üstün başarı ile mezun olduğu için kolaylıkla bu tarz sorunların üstesinden gelebiliriz.

Deneyimli Uzman Kadro

Tandem akademi tamamen deneyimli uzman kadroya sahip olan aile danışmanlığı konusunda belli bir üst seviye düzeyine sahibiz. Bu yüzden güvenilir bir şekilde akademik kadromuz ile birlikte sorun ve problemlerinizi çözebiliriz.


Aile Danışmanlığı Sertifikası

Aile kavramı toplumu oluşturan en temel taşlardan biri olmakla birlikte dünya üzerinde oldukça kutsal bir yere sahiptir. Dolayısıyla aile birliğine gelen zararların en aza indirilmesi gerekliliği huzurlu bir toplum yaratabilmek adına oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden sağlıklı bir aile birliğinin kurulması ve devamlılı... Devamını Oku
E-BÜLTENE ABONE OL
Kampanyalardan ilk siz haberdar olun!