Ön Başvuru Formu

Sertifikaların Kariyere Etkisi

Sertifikaların Kariyere Etkisi

Sertifika programları ve eğitimleri, önemini günden güne arttırıyor. Peki, bu sertifikaların önemi ve amacı nedir? Donanımlı olmak, kariyerde başarıya götüren bir numaralı etken. Bu donanımları elde etmek de aldığımız eğitimlerden ve sertifikalardan geçiyor.

Sertifikalar, öz geçmişimizde bize çok şey katıyor. Kişinin alanında her daim bilgiye ulaşmaya çalıştığını ve üretime açık olduğunu gösteriyor. Sertifikanın kariyerimize etkisi bu kadar fazlayken nasıl sertifika edinebilirim?

Tandem Akademi Sertifika

Eğitim ve sağlık alanında tecrübeli profesyonellerce kurulan Tandem Akademi olarak; eğitim, organizasyon ve danışmanlık alanlarında 'A' kalite hizmet vermekteyiz. Sertifikalarımız yalnızca,

kişisel gelişiminize katkı sağlamıyor; aynı zamanda kariyer basamaklarını da çıkmanıza yardım ediyor. Özgün eğitim modüllerinin yanında yenilikçi eğitimiyle Tandem Akademi olarak, eğitim programımızı ve hizmetlerimizi her daim geliştirmeye çalışıyoruz. Amacımız, akademimizde sertifika eğitimi almış tüm kişilerin; kariyerinde etki sağlamak ve alanında öncü olmak.

Eğitimlerimiz

Doğum Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Spinning Eğitimi, Masal Terapisi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşaret Dili Eğitimi, Bilgisayar İşletmenlik, Emlak Danışmanlığı, Tıbbi Sekreterlik gibi alanlarda uzaktan eğitimle elde edebileceğiniz sertifikalarla beraber; kariyerinizde önemli adımlar atmanıza yardımcı oluyoruz. Tandem Akademi olarak, sertifika eğitimlerimize katılmak isteyen kişilere, belli zaman aralıklarında sağladığımız canlı derslere; profil bilgileriniz üzerinden bilgisayar ve internet aracılığıyla dahil olabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim

Günümüzde kişilerin, belli bir alanda iş yapabilmeleri için bazı yeterlilikleri olması gerekiyor. Bu yeterliliklerin bir göstergesi de, almış olduğunuz sertifikalar. Tandem Akademi olarak biz de, zamanınızın büyük bölümünü almadan; evinizin konforunda dahi sertifika kazanma imkanı sunuyoruz. Uzaktan eğitimle girdiğiniz ders odaları aracılığıyla sertifika almaya hak kazanıyorsunuz. Kurslarımız için gerekli olan tüm eğitimleri, uzaktan olarak ve internet üzerinden kişilere sağlamaktayız.

Tüm bu aşamaları başarıyla tamamlamanın ardından gerekli olan sınav prosedüründen de başarılı geçildiği zaman, kurs belgelerini kişilerin vermiş oldukları adreslere iletiyoruz. Tüm kurslarımızın belgesi milli eğitim bakanlığı tarafından tasdik edilmiştir ve uluslararası geçerliliği mevcuttur. Bu sertifikalarla iş başvurularında hiçbir problem çıkmamaktadır. Başvurduğunuz ya da başvuracağınız alanın istediği sertifika eğitim saatine göre eğitimlerimize başvurmayı unutmamanız gerekir.

sertifika

sertifikalar

kariyer

kariyer planları

tıbbi sekreterlik

insan kaynakları

E-BÜLTENE ABONE OL
Kampanyalardan ilk siz haberdar olun!