Ön Başvuru Formu

Güncel Bilgiler

Uzaktan Eğitim İle Hasta Kabul Sertifikası

Uzaktan Eğitim İle Hasta Kabul Sertifikası

Birçok iş grubuna müracaat edebilmek için başvurulan konu ile ilgili sertifikalı olmak neredeyse zorunluluk haline gelmiştir. Sertifika almak için gerekli olan eğitimlere katılmada zaman problemi yaşayanlar ise bu sertifikaları uzaktan eğitim metodu ile alma yolunu tercih etmektedirler, ayrıca uzaktan eğitim diğer örgün eğitimin yanı sıra daha ucuz ve konforlu olmaktadır. Firmamız, kullanıcılarımızın sertifika ihtiyaçlarını karşılamak için gerçek ders ortamı koşullarında, canlı olarak derse katılmayı sağlayan uzaktan eğitim vermektedir.

Firmamızın Verdiği Uzaktan Eğitim Konuları

Tamdem Akademi olarak, ülke koşullarına uygun en çok talep edilen konuların uzaktan eğitimlerini vermekteyiz. Bu eğitimleri; doğum koçluğu, spinning eğitimi, insan kaynakları yönetimi, masal terapisi, bilgisayar işletmenliği işaret dili eğitimi, emlak danışmanlığı, montessori eğitimi, yaşam koçluğu, tıbbi sekreterlik, oyun terapisi, aile danışmanlığı, dil ve konuşma bozukluğu ile eğitim koçluğu olarak sıralayabiliriz. Bu konulardaki eğitimlerde başarılı olan öğrencilerimize verdiğimiz tüm sertifikalar Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı ve uluslararası niteliktedir.

Hasta Kabul Sertifikası Nedir? Ne İşe Yarar?

Hasta kabul sertifikası, hastanın sağlık kurum ve kuruluşuna geldiği anda yapılan kayıt ile taburcu olana kadar yapılan hastane ile ilgili yazışmaları kapsayan bir eğitim sertifikasıdır. Bu sertifika sayesinde sağlık la ilgili hizmet veren tüm kurum ve kuruluşlarda tıbbi sekreterlik, hasta kabul ve karşılama ve hasta danışmanı olarak görev yapılabilmektedir. Firmamızın bu sertifikayı verdiği kursiyerlerinden iş bulanların sayısı oldukça fazladır. Sağlık konusunda yapılan yeni yapılanmalardan dolayı da bu iş koluna rağbet artmış durumdadır ve bu sertifika da zorunluluk haline gelmiştir.

Uzaktan Eğitim ile Hasta Kabul Sertifikası Eğitim Programımız

Firma olarak uzaktan eğitim ile hasta kabul sertifikası eğitim programlarında, Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan eğitim programını uyguluyoruz. Bu programın eğitim konuları olarak ise sekreterlik ve basit tıbbi konular hakkında gerekli olan bilgileri veriyoruz. Bu bilgilerin genel olarak kapsadığı alt konular ise; yazışmalar, tıbbi terimler, arşivlemelerin yapılışı ve sekreterlik hakkında gereken bilgiler gibi sayılabilir. Eğitim programımız bir ay civarında sürmekte ve eğitim bitiminde sertifika sınavı yapmaktayız. Derslerimizin belirli bir oranda katılım zorunluluğu bulunmaktadır. Başarılı öğrencilerimizin adreslerine kargo ile sertifikalarını gönderiyoruz.

uzaktan eğitim

uzaktan eğitim sertifikası

tıbbi sekreterlik

tıbbi sertifika

E-BÜLTENE ABONE OL
Kampanyalardan ilk siz haberdar olun!